pondelok 25. júna 2012

Výška príjmov ani dlhy nie sú pre zriadenie pôžičky rozhodujúce


Je všeobecne známe, že banky ponúkajú veľmi kvalitné a bezpečné pôžičky, ich získanie však nie je vôbec jednoduché a pre mnohých je nemožné. Ak premýšľate nad zriadením úveru, je na čase poobzerať sa po nebankových sférach. Nebankové spoločnosti sú totiž v súčasnosti na veľmi vysokej úrovni a sú schopné poskytnúť kvalitné a bezpečné úvery takmer pre každého. Ak máte napr problémy so splácaním a nachádzate sa v registri dlžníkov, pozicky bez registra sú jednoznačnou voľbou.

Tieto pôžičky sú priamo určené všetkým, ktorí sa v registri dlžníkov nachádza. Je jasné, že banka nezriadi úver nikomu, kto má v tomto registri záznam. Problém je však v tom, že vymazanie z registra je náročný, aj po splatení všetkých dlhov sa v ňom budete nachádzať ešte niekoľko rokov. U pôžičky bez registra do neho nie je potrebné vôbec hľadieť, nezáleží tak na tom, ak v ňom máte nejaké. Áno, tento úver vám tak bude zriadený bez ohľadu na výšku vašich dlhov!

Produkt pôžička bez dokladovania príjmu je jednoznačne najvyhľadávanejším nebankovým úverom. Najviac zamietnutých bankových úverov je totiž z dôvodu nízkeho príjmu, banky tu totiž postavili latku skutočne vysoko. Ak nemôžete si bankový úver dovoliť kvôli nízkemu príjmu, pôžička bez doloženia príjmu je jasným riešením. Vôbec tu nezáleží na tom, koľko zarábate, produkt je tak vhodný aj pre nezamestnaných.

Ak sliedite po konkrétnom produkte, ktorý by stál za zriadenie, pôžička je možno práve to, čo hľadáte. Jedná sa o veľmi obľúbenú, kvalitnú a bezpečnú pôžičku, ktorá je na trhu ponúkaná už niekoľko rokov a má tak bohaté zázemie. Táto pôžička je vhodná prakticky pre každého a je zriadenie vo výške od 300 do 2.000 EUR, čo je pre väčšinu klientov postačujúce. Publikujeme aj na blogu Pôžičky a Úvery.

1 komentár: